Görün, duyun, bilin diye YAZIYOR!

Leyla Güven Kızının Görüşüne Çıkamadı

75 Gündür açlık grevinde olan Leyla Güven'in kızı Sabiha Temizkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Annem bugün ilk kez benimle de görüşe çıkmadı" dedi. 

75 gündür açlık grevinde olan Leyla Güven, bugün kızı Sabiha Temizkan ile yapacağı haftalık görüşe çıkamadı. Sabiha Temizkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Annem bugün ilk kez benimle de görüşe çıkmadı” dedi.
Abdullah Öcalan üzerindeki tecridin kaldırılması talebiyle 75 gündür bulunduğu Diyarbakır E Tipi Cezaevi’nde açlık grevinde olan Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanı ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari Milletvekili Leyla Güven’in sağlık durumunun ağırlaştığı belirtilirken, Güven’in bugün kızı Sabiha Temizkan ile yapacağı haftalık görüşe çıkamadığı öğrenildi.
Sabiha Temizkan, sosyal medya hesabında bugün annesiyle ilk kez görüşemediğini belirttiği paylaşımında: “Annem bugün ilk kez benimle de görüşmeye çıkamadı. ‘Kendi isteğiyle görüşe çıkmadı’ diye kağıt imzalatmışlar. Annem yahu! El insaf! Çok istediği halde çıkamamış olmalı. Bugün 75 gündür aç! #LeylaGüveniYaşatalım Annemin hapis değil Meclis’te olması gerekiyor” dedi.
Bunları da beğenebilirsin

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.