Görün, duyun, bilin diye YAZIYOR!

Çukurca İlçe Jandarma Komutanı uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı

İzmir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Hakkari-Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Bilgehan Özkozanoğlu’nun da aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı. Operasyonda yaklaşık 400 kilogram uyuşturucu ele geçirildi.

İzmir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda Hakkari-Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Bilgehan Özkozanoğlu’nun da aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.

Hakkari-Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Bilgehan Özkozanoğlu, İzmir’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığının uyuşturucu kaçakçılığı yaptıkları tespit edilenlere yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Aliağa’da bir tatil köyündeki villaya operasyon düzenledi.

Evde kokuya duyarlı dedektör köpeklerin de katılımıyla yapılan aramada, yaklaşık 400 kilogram uyuşturucu ele geçirildi.

Ekipler, olayla bağlantısı bulunduğu iddia edilen Hakkari Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Bilgehan Özkozanoğlu ve TSK’dan istifa eden uzman çavuş M.Ç. ile A.Ç, T.K, S.Ç, M.F.Ç. ile birlikte Suriyeli A.M, H.A, A.A. ve İ.B.’yi gözaltına aldı.

Soruşturma kapsamında bir firarinin arandığı, şüphelilerin ev ve işyerlerindeki aramanın sürdüğü bildirildi. Gözaltına alınan zanlılar, emniyete götürüldü.

Bunları da beğenebilirsin

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.