Görün, duyun, bilin diye YAZIYOR!

Erdoğan: “Kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız. Burası Paris değil, Hollanda da değil”

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, “Bay Kemal, kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız. Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya tevessül edersen bu millet 15 Temmuz'da FETÖ’cülere ve uşaklarına bu meydanları dar ettiyse yine dar ederiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, “Bay Kemal, kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız. Burası Paris değil. Hollanda da değil. Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya tevessül edersen bu millet 15 Temmuz’da FETÖ’cülere ve uşaklarına bu meydanları dar ettiyse yine dar ederiz” dedi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler’deki millet bahçesinin açılışında konuştu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenen Erdoğan, “Bay Kemal. Teröristlerle el ele kola kola dolaşma. Yerli ve milli ol. Bu teröristleri savunmaktan vazgeç. Teröristlerin uzantılarıyla omuz omuza olmaktan vazgeç, dürüst ol. Bu millet de seni bir şey zannetsin. İstanbul CHP döneminde susuzluktan kurumuştu. Gençler Yalova’dan Kuruçeşme’ye tankerlerle su getirirdi. CHP zihniyeti bu. Neymiş, İstanbul’daki 580 bin konutun suyu 493 bin konutun doğalgazı kesilmiş. Bunun adı kuyruklu yalan. Bu zatın durumu siyaset biliminin değil, psikolojinin ve psikiyatrın konusudur” dedi.

“Bay Kemal kimseyi sokağa çıkartamayacaksınız” diyen Erdoğan, “Burası Paris değil. Hollanda da değil. Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya tevessül edersen o televizyon ekranlarındaki haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmekle iş yapacağını zannediyorsan bilesin ki, bu millet 15 Temmuz’da FETÖ’cü’ler ve uşaklarına bu meydanları dar ettiyse yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin. Eğer gücün yetiyorsa işte sandık ne yapacaksan gel sandıkta yap. Öyle meydanlarda asla. Buna fırsat vermeyiz gereğini de yaparız. Korkunun ecele faydası yok Bay Kemal” şeklinde konuştu.

Bunları da beğenebilirsin

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.