Görün, duyun, bilin diye YAZIYOR!

Piknik tüpünde su ısıtıp banyo yapmak isteyen iki kişi zehirlenerek öldü

Hatay’da banyo yapmak için piknik tüpünde su ısıtan iki kişi karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Hatay yerel gazetesi hasgazete.com ‘un haberine göre Hatay’ın Arsuz ilçesi Karaağaç mahallesinde oturan bir süredir borçları olduğu ve ekonomik zorluk çektikleri öğrenilen Müslüm Deveci ve Selma Deveci piknik tüpüyle su ısıtarak banyo yapmak istedi. Ancak evli çift tüpten sızan karbonmonoksit gazı nedeniyle hayatını kaybetti.

. Müslüm Deveci ve Selma Deveci, piknik tüpünde su ısıtmak istedi. Piknik tüpten sızan gazın etkisiyle fenalık geçiren Müslüm ve Selma Deveci zehirlenerek yaşamını kaybetti. Hayatını kaybeden Deveci çiftinin 5 yaşındaki oğlu, anne babasından bir süre haber alamayınca banyoya girdi. Anne ve babasının cansız bedenlerini yerde gören çocuk, yakınlarına haber verdi. Zehirlenerek öldükleri anlaşılan çiftin yakınları durumu polise bildirdi.

Taziye evinde basın mensuplarına açıklama yapan Müslüm ve Selma Deveci’nin bir yakını “Bir süredir ekonomik sıkıntı yaşıyorlardı. Yoksa kimse piknik tüpüyle su ısıtıp banyo yapmak istemez’’ dedi.

Piknik tüpüyle su ısıtmak isteyen ve tüpten sızan gazla zehirlenen Müslüm ve Selma Deveci’nin cenazesi inceleme yapılmak üzere Adana Adli Tıp morguna kaldırıldı.

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.