Header Ads

‘Güldür Güldür’ Ekibinden Aşk Dolu Bir Komedi!

2013’te başlayan “Güldür Güldür” macerası 4 yıldır sezon boyunca tiyatro sahnesinde binlerce, televizyon karşısında milyonlarca seyirciye ulaşmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen programlarından biri olan Güldür Güldür’ün başarısı elbette ki ekibinde saklı. Bu başarılı ekip, aşka ve aile ilişkilerine dair bir komedi filminin çekimlerine başladı! Böylece “Cici Babam” için geri sayım da başlamış oldu.
güldür güldür cici babam bkm
Tüm oyuncuların sürprizli karakterleri ve şaşırtıcı tipleriyle kamera karşısına geçtikleri film Şanlıurfa kökenli,  İstanbul’da yaşayan, Muğla’da yetişmiş, İsveçli bir gurbetçi geline sahip ilginç bir ailenin kahkaha dolu hikayesini anlatacak.
Filmin renkli kadrosunda Mahir İpek, Derya Alabora, Onur Buldu, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş, Burak Topaloğlu ve sürpriz karakterler ile sürpriz isimler yer alıyor.
güldür güldür cici babam bkm
Filmin senaristlerini programın yazar kadrosu: Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Mahmut Özbey oluştururken, filmin yönetmenliğini de projenin ve diğer filmlerinin de yönetmeni olan Meltem Bozoflu üstleniyor.

“Cici Babam” 2017 – 2018 sezonunda seyirciyle buluşacak.

bkm cici babam güldür güldür


‘Güldür Güldür’ Ekibinden Aşk Dolu Bir Komedi!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.